Stolní tenis

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Základní pravidla:

 

- přihlášení se losují do skupin

- hraje se na dva sety do 11

- podání se střídá po dvou mičkách

- může být i remíza 1:1

- body se sčítají

- hraje se na čtyři skupiny

- skupiny se hrají každý s každým

- postupující ze skupiny se určí dle počtu účastníků ve skupinách,

pak vyřazovacím způsobem jak o 1. místo tak o umístění

==========================================================================================================

Sedmý ročník ve Stolním tenise se uskotečnil

20.2.2016

MIX:                                                     Ženy,dívky,děti:

1. Martina Maršíková                                  1. Martina Maršíková

2. Michal Viki Viktora                                                       2. Kryštof Vaněk

3. Milan školník Juska                                           3. Dominika Koukalová

4. Ota Raška                                                        4. Silvie Santholzerová

5. Pavel Šmerda Šmeral                                        5. Markéta Cingelová

6.Bohouš Březina                                                             6. Lukáš Rataj

7.Petr Burda                                                         7. Kamila Okrouhlická

8. Marek Mára Adamec                           8. Jana Hraboška Hrabánková

9.  Méďa                                                                      9. Šárka Ratajová

10. Pavel Flexi Brátka                                                              10. Tereza

11. Tomáš Zmatlík                                   11. Helena Krabová Frélichová

12. Petr Píďa Fríd                                                                       12. Dáša

13. Jakub Kuba Toman                                       13. Andreja Zmatlíková

14.Silvie Santholzerová                                                             14. Alena

15. Tom R.                                                                       15. Filip Zmatlík

16. Pavel Zmatlík                                                                     16. Tadeáš

17. Jarda Šánek                                                                                        

18. Vašík Zmatlík                                                                                       

19. Dominika Koukalová                                                                 Děti:

20. Lukáš Rataj                                                                                Žofka

21. Lukáš Prymus                                                                           Kačka

22. Tomáš Harry Král                                                                      Matiáš

23. Pavel Mário Rataj                                                                     Tadeáš

24. Dan Hanzlík                                                                                   Dan

25. Tomáš Lulu Ludvík                                                                        Filip

26. Renda Suchánek                                                          Kryštof            

27. Martin Hospoda Svoboda                                                      Lukáš R.

28. David Hadrák                                                                         Lukáš P.

29. Michal Netušil                                                                                       

30. Kamila Okrouhlická                                                                              

31. Vojta Farkaš                                                                                         

32. Dušan Melíšek                                                                                      


=====================================================================================================================================

Šesty ročník ve stolním tenise se uskutečnil

7.2.2015

 

Pořadí:

MIX:

1. Dušan Melíšek

2. Milan školník Juska

3. Ján Jánošík Džadoň

4. Tomáš Zmatlík

5. Michal Viktora

6. Mirek Vobora

7. Pavel Zmatlík

8. Miloš doktor

9.Tomáš lulu Ludvík

10. Petr Ouředník

11. Mirek Roubal

12. Michal Juska

13. Hadrák

14. Mário

15. Martin hospoda Svoboda

16. Jan melda Melíšek

 

Ženy a dívky a Filip:

 

1. Markéta

2. Kamila

3. Kateřina

4. Andrea

5. Tereza

6. Eliška

7. Helena

8. Simona

9. Filip

 

Děti:

1. Lukáš

2. Tadeáš

3. Filip

===================================================================

Páty ročník turnaje ve stolním tenise se uskutečnil dne

8. února 2014




Pořadí:

 

Muži a ženy                                  Ženy


1. Michal V. - Viky                                           1. Silvie
2. Petr Š. - kalman                                       2. Renata D.
3. Milan J. - školník                                           3. Kamila
4. David R. - daví                                                4. Markéta
5. Marcel                                                           5. Andrea Z.
6. Dušan M. - dušák                                             6. Tereza

                                                                                7. Helena F.

     7. Michal N.                                                                                 
8. Golfák                                                                                 
9. Jan D. - jánošík                                                                  
10. Petr O. - ouředa                                                               
11. - 12. Jakub K. - kéba                                                       
11. - 12. Dobi                                                                         
 13. - 16. Tereza                    
                                                                  
13. - 16. Vašek Z.                                                                 
13. - 16. Standa J.                                                                
13. - 16. Bořek                                                                      
17. - 18. Jarda K. - plukovník                                               
17. - 18. Tomáš Z.                                                                 
19. - 20. Václav H.                                                                
19. - 20. Vašek K. -                                                               
21. - 24. Mára                                                                       
21. - 24. Jirka J. - krab                                                         
21. - 24. Martin S. - hospoda                                               
21. - 24. Šimon                                                                      
25. - 28. Hadrák                                                                     
25. - 28. Pavel Dor.                                                                
 25. - 28. Renata Dor.                                                             
25. - 28. Pavel Z.                                                                    
 29. - 32. Kamila                                                                      
 29. - 32. Markéta C.                                                               
29. - 32. Jirka H. - bagr                                                         
29. - 32. Ondra D. - sparťan                                                 
   33. Helena F. - krabíková                                                      
34. Karel V.                                                                             
35. Silvie                                                                                 
 36. Andrea Z.                                                                          
37. Hynek H.                       
                                                                     

=====================================================================

Čtvrtý ročník turnaje ve stolním tenise se uskutečnil dne 

9. února 2013 od 9.30 hod.


Pořadí:

1.Michal Viktora . viky

2.Dušan Melíšek

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Ženy a dívky

1.

2. Kačka F.

3.Andrea Z.

4.

===========================================

 

Dne 19.11.2011 proběhl

3.ročník ve stolním tenise.


Výsledky:

1. Michal Viktora - viki
2. Pavel Frei
3. Dušan Melíšek
4. Tomáš Zmatlík - zmatlo
5. Petr Ctibor - pinťa
6. Petr Fríd - píťa
7. Milan Juska - školník
8. Míra Hák - miran
9. Vojta 
10. - 11. David Malík
10. - 11. Honza Vondr.
12. Pavel Ouředník
13. Jarda Pechold
14. Jarda Ko?í - plukovník
15. Milan Vosátka - vosa
16. Pavel Zmatlík
17. Marek Mlíko
18. Jirka Pažitka
19. Jirka Janá?ek - krabík
20. Ondra Dandko - spar?an
21. Aleš Houra - lumpík
22.-23. Milan - d?dek
22.-23. Vojta Farkaš
24. Tomáš Ludvík - lulu
25. Tomáš Sobota
26. ?enda
27. David O.

Ženy,dívky,chlapci:

1. Lucka - tobi
2. Hanka
3. Honzík Melíšek
4. Petra Mr?ková
5. Lea
6. Helena - krabíková
7. Andrea Zmatlíková

=========================================================================================================

Startovné a pravidla:

Muži 250,-
Ženy a dívky 150,-

Ve startovném je pronájem tělocvičny, pivo, limo a jídlo.

Pokud možno tak ať si každý vezme svou pálku na stolní tenis, míčky zajistí pořadatel a kdo nemá pálku tak mu ji půjčíme.

Startovné se jménem,příjmením a přezdívkou můžete nechat v obálce u personálu restaurace U Čtyř Bernardýnů.

Pravidla:

Sadu vyhraje hráč, nebo dvojice (při čtyř hře), který(á) jako první získá 11 bod?, vyjma případ, kdy oba hráči, nebo obě dvojice (při čtyř hře) získají 10 bod?, potom vyhraje sadu ten hráč, nebo dvojice, který(á) jako první získá vedení o 2 body.

Zápas se hraje vždy na jakýkoli lichý počet sad; vítězí hráč, který získá většinu z určeného počtu sad. Určí pořadatel podle počtu startujících.

O právo zvolit poáte?ní pořadí podání a příjmu podání, jakož i zvolit na počátku zápasu stranu, se losuje a vítěz losu může buď zvolit, že bude první podávat nebo první přijímat nebo na které stran? začne hrát.

Vždy po 2 bodech se mění podání tj. přijímající hráč a to až do konce sady, popř. do stavu 10:10, kdy pořadí podávání a příjmu podání zůstává stejné, ale podávající se střídají po každém dosaženém bodu.

Více o pravidlech na : http://www.ping-pong.cz/cast.php?sekce=dokumenty&id=57